CAD DESIGNER Poznaj możliwości modelowania, zapisz się na szkolenie.

Weź udział w bezpłatnym szkleniu stacjonarnym i poznaj możliwości modelowania bezpośredniego z CAD Designer. Szkolenie organizowane jest w jednym z trzech miast – Poznań, Wrocław, Rzeszów.

Designer to aplikacja CAD, zapewniająca różnorodne możliwości modelowania brył, powierzchni i blach, tworzenia rysunku 2D, projektowania elektrod.

Najlepsze rozwiązanie CAD do celów produkcyjnych

Designer to aplikacja do bezpośredniego modelowania, uwalnia użytkownika od ograniczeń tradycyjnego systemu projektowania. Zamiast modyfikować długie serie parametrów w celu wprowadzenia zmian, system pozwala użytkownikowi na przesuwanie i przeciąganie geometrii, aż do uzyskania pożądanego kształtu. Zmiany te mogą mieć całkowicie dowolne kształty lub być sterowane numerycznymi przyrostami i pomiarami pobranymi z istniejącej geometrii. Wiedza o tym, jak skonstruowano oryginalny model, nie jest już konieczna. Zmiany projektowe nie są ograniczane do oryginalnych metod tworzenia. Modelowanie bezpośrednie daje użytkownikowi pełną swobodę konstrukcyjną.

Tematyka szkolenia:

  • Modelowanie bezpośrednie,
  • Tworzenie rysunku technicznego 2D,
  • Analiza i naprawa modelu bryłowego,
  • Edycja i przygotowanie modelu bryłowego do CAM
  • Tworzenie modelu z rysunku .dxf,
  • Tworzenie półfabrykatu i uchwytu.
szkolenie designer cad

Zaawansowane moduły CAD

DESIGNER Surfaces – Moduł przeznaczony do tworzenia i manipulowania złożonymi powierzchniami o dowolnym kształcie, takimi jak powierzchnie wyciągnięte, spiralne, ukośne i styczne. System zawiera specjalne opcje do tworzenia powierzchni. w tym dzielenia części na stempel i rdzeń, płaszczyzny podziału, podcięcia pod gięcie, redukowania i modyfikowania złożonych gięć. Tworzenia dużych odsunięć złożonych elementów.

Dedykowany moduł DESIGNER Sheet Metal zapewnia funkcje do przygotowywania elementów blaszanych do gięcia, Nestingu i cięcia. Każdy model bryłowy lub powierzchniowy może zostać przeprojektowany na część z blachy, gotowy do produkcji. Uwzględniane są parametry produkcyjne i udostępniane dedykowane narzędzia do obliczania wszystkich wymaganych operacji blacharskich.

DESIGNER Elektroda – Połączenie usprawnionej funkcjonalności elektrod, łatwych w użyciu poleceń do bezpośredniego modelowania oraz potężnych narzędzi do napawania i naprawy pozwala szybko wyodrębnić z importowanego modelu geometrię elektrody.

Dostępny w systemie moduł Designer Reverse Engineering zawiera pakiet dedykowanych funkcji, których celem jest stworzenie pełnego modelu CAD z fizycznej części. Rozwiązanie można łatwo dopasować do istniejącego procesu produkcyjnego — skanować bezpośrednio do aplikacji albo importować dane w dowolnym formacie.