RADAN

System do obróbki elementów blaszanych

Oprogramowanie dedykowane dla wszystkich maszyn wykrawających i stworzony z myślą, aby zminimalizować czas pracy maszyny, poprzez optymalizację procesu obróbczego.

Wszechstronne rozwiązanie RADAN dla programowania pras krawędziowych. W pełni zintegrowany z RADAN 3D zapewnia także symulację 3D procesu gięcia na prasie.

Najnowsza technologia pozwalająca na zaawansowany nesting, czyli tworzenia rozkrojów (projektów nakładania) w RADAN. Moduł ten wyraźnie przyspiesza proces importu projektów 2D i nakładania ich na arkusze blach.

WIĘCEJ INFORMACJI

VISI

Projektowanie i wytwarzanie form wtryskowych oraz narzędzi postępowych

Projektowanie form wtryskowych. System oparty o specyficzne dla tej branży zautomatyzowane czynności oraz dostęp do biblioteki elementów katalogowych dający konstruktorowi niezbędny zestaw narzędzi do całościowego zaprojektowania formy.

Przeznaczony do konstruowania pojedynczych tłoczników jak i przyrządów postępowych czy transferowych, wychodząc od analizy modelu, poprzez etap rozwijania i wyliczenia wykroju, dochodząc, aż do konstrukcji tłocznika i jego elementów.

Moduł opracowany do wykonywania detali form wtryskowych, tłoczników, wytłaczarek i narzędzi do wytłaczania. Posiada funkcje automatycznego rozpoznawania profili przeznaczonych do cięcia drutowego.

WIĘCEJ INFORMACJI

WORKPLAN

Dedykowany system do zarządzania produkcją ERP / MES

Zarządzanie całą działalnością biznesową firmy, począwszy od tworzenia wyceny usługi, aż do wysłania zlecenia i wystawienia faktury klientowi.

Zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania całym procesem zakupowym. Obejmuje to wymagania dotyczące budżetu zakupów, zapytania ofertowe i zarządzanie zapasami, przyjmowanie PO oraz funkcje kontroli i kontroli fakturowania dostawcy.

Zintegrowany moduł zarządzania jakością, który pozwala spełnić wymagania norm ISO w zakresie ciągłego doskonalenia i identyfikowalności poprzez pomiary analizy i korekcje operacji.

WIĘCEJ INFORMACJI

WORKNC

Rozwiązanie CAD CAM do obróbki form i matryc

Automatyczne generowanie ścieżki narzędzia 5-osiowej na podstawie istniejących ścieżek 3-osiowych.

Moduł WORKNC 5-osi obejmuje wydajne, łatwe w użyciu programowanie oraz funkcje zapobiegania kolizjom.

WORKNC integruje moduł Robot podczas symulacji ścieżki narzędzia i edycji umożliwiających sterowanie wszystkimi typami robotów.

WIĘCEJ INFORMACJI

NCSIMUL

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji kodu NC

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji programów CNC z intuicyjnym i prostym w obsłudze panelem użytkownika.

Analiza warunków skrawania, redukowanie ,,cięcia w powietrzu’’ oraz lepsze strategie.

Usprawniony, dwukierunkowy i bezproblemowy proces obróbki od początku do końca.

WIĘCEJ INFORMACJI