Usługi

EDGECAM w swojej funkcjonalności posiada szeroki zakres cykli frezarskich przeznaczonych do obróbki prostych jak i skomplikowanych elementów.

Frezowanie

Moduł przeznaczony do programowania różnych konfiguracji obrabiarek od frezowania 2,5- osiowego do ścieżek narzędzia dla frezarek od 3 do 5 osi.

Kompletne rozwiązanie do generowania wysokiej jakości ścieżek narzędzia. Programowanie obróbki elementów skomplikowanych bądź o powierzchniach swobodnych.

Frezowanie 3D

Kompletne rozwiązanie do generowania wysokiej jakości ścieżek narzędzia oraz programowania obróbki elementów skomplikowanych.

Obróbka 4 i 5-osiowa w integracji ze środowiskiem obróbki 3-osiowej najbardziej wydajną strategią obróbki.

Obróbka 5-osiowa

Moduł oferuje szeroki zakres 4 i 5- osiowych strategii obróbkowych dla plików powierzchniowych jaki bryłowych.

Moduł przeznaczony do obsługi tokarek 2- osiowych, obrabiarek wielogłowicowych, centr tokarskich z przeciw wrzecionem i centr tokarsko-frezarskich.

Toczenie

Moduł do obsługi tokarek 2- osiowych, obrabiarek wielogłowicowych, centr tokarskich z przeciw wrzecionem i centr tokarsko- frezarskich.

Obsługa wielowrzecionowych automatów tokarsko - frezarskich z wykorzystaniem narzędzi napędzanych, frezy i wiertła, w osiach C, Y i B.

Centra obróbcze

Obsługa wielowrzecionowych automatów tokarsko – frezarskich z wykorzystaniem narzędzi napędzanych, frezy i wiertła, w osiach C, Y i B.

Moduł wycinania drutowego przeznaczony do dokładnej i skutecznej obróbki w 2 lub 4- osiach elementów cienko i grubościennych.

Wire EDM

Moduł wycinania drutowego przeznaczony do dokładnej i skutecznej obróbki w 2 lub 4- osiach elementów cienko i grubościennych.

Interaktywne narzędzie do uchwycenia i graficznego przedstawienia metod obróbki poszczególnych elementów.

Menadżer Strategii

Interaktywne narzędzie przeznaczone graficznego przedstawienia metod obróbki poszczególnych elementów.

Technologia tworzenia ścieżki zapewniająca zachowanie stałej szerokości skrawania na każdym etapie pracy narzędzia w materiale.

Strategia wave

Technologia tworzenia ścieżki zapewniająca zachowanie stałej szerokości skrawania oraz stałego obciążenia narzędzia.

Rozwiązanie przeznaczone do programowania cykli pomiarowych. Za pomocą prostych narzędzi tworzone są ścieżki i generowane wiarygodne pomiary.

EDGECAM Inspect

Rozwiązanie przeznaczone do programowania cykli pomiarowych. Za pomocą prostych narzędzi tworzone są ścieżki i generowane pomiary.

Moduł automatycznie dobiera odpowiednie operacje obróbcze, zapewniając pełną asocjatywność ścieżek obróbki z modelem bryłowym.

Solid Machinist

System do automatycznego doboru odpowiednich operacji obróbczych, zapewnia pełną asocjatywność ścieżek obróbki z modelem bryłowym.

Różnorodne możliwości modelowanie brył, powierzchni i blach, tworzenie rysunków 2D, projektowanie elektrod, automatyzacja projektowania za pomocą makr i skryptów.

EDGECAM Designer

Różnorodne opcje modelowanie brył, powierzchni i blach, tworzenie rysunków 2D, projektowanie elektrod, inżynieria odwrotna.